Zacznij tutaj

Jak działa serwis

 

 

1. Dodawanie ogłoszenia

Odbywa się poprzez wpisanie danych w zakładce dolnego menu "DODAJ OFERTĘ" przy odpowiednim i prawidłowym wypełnieniu formularza na stronie Serwisu pojawia się ogłoszenie w odpowiedniej kategorii, która została zaznaczona pod czas wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

2. Wyszukiwanie ogłoszeń

Odbywa się wpisując wybraną lokalizację w górnej wyszukiwarce, wówczas na mapie się pojawi wyszukiwane miejsce i wszystkie ogłoszenia w polu widocznym na mapie. Można zwiększyć mapę lub zmniejszyć mapę aby sprecyzować lub poszerzyć wyszukiwanie. Dostępność wyszukiwania poprzez przeglądanie ogłoszeń spośród kategorii oznakowanych kółeczkami z grafikami w środku. Na interesującym ogłoszeniu należy kliknąć "poznaj szczegóły ogłoszenia" aby przeczytać dokładną informacje o usługodawcy.

2. Twój organizator

Osoba przeszukująca ogłoszenia jest zainteresowana kontaktem z wybraną firmą dodaje ogłoszenie do organizatora (zaczyna pulsować obrazek ikonki organizatora). Po dodaniu kolejnego ogłoszenia w górnym prawym rogu strony przy napisie "Twój organizator" pojawia sie liczba wybranych ogłoszeń. Po dodaniu wszystkich zainteresowanych ogłoszeń należy wejść w zakładkę "TWÓJ ORGANIZATOR"  wtedy można przesłać całą listę na maila lub wydrukować.

3. Partnerzy

Na tej stronie Serwis oferuje umieszczanie banerów reklamowych lub linków do stron www firm z którymi serwis współpracuje. Umieszczanie odbywa się poprzez kontakt z Redakcją Serwisu i na odrębnych warunkach omawianych na spotkaniu.

Komentowanie usługodawców lub działania serwisu odbywa się po przez dodawanie postów na profilach serwisu Tweeter lub Facebook odnośniki do których znajdują się w dolnym menu serwisu.