Zacznij tutaj

Regulamin portalu Weddingo.pl

Regulamin

Regulamin serwisu www.weddingo.pl

 

Korzystając z serwisu akceptują Państwo warunki niniejszego Regulaminu. Jeśli nie akceptują Państwo warunków Regulaminu, prosimy opuścić stronę.


Regulamin - Regulamin serwisu www.weddingo.pl
Serwis - www.weddingo.pl

Nadawca - osoba fizyczna lub podmiot gospodarczy zamieszczający ogłoszenie w serwisie.

 

INFORMACJE OGÓLNE


1. Celem serwisu www.weddingo.pl jest prezentacja usług związanych ze ślubem i weselem.

 

2. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za treści ofert zamieszczonych przez Nadawców  w kategoriach serwisu.


3. Każda firma, która współpracuje z serwisem potwierdza, że dane zamieszczone w serwisie są zgodne ze stanem faktycznym.


4. Serwis zastrzega sobie prawo wysyłania informacji dotyczących nowych form reklamy, promocji, wiadomości reklamowych firm trzecich oraz zmian w serwisie.

 

5. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia wszelkich danych które są niezgodne z Regulaminem między innymi treści niezwiązane z tematyka serwisu.

 

6. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego Serwis otrzymuje informacje odnośnie dodanego ogłoszenia celem weryfikacji treści. Formularz nie może być wykorzystywany do celów komercyjnych (wysyłki reklam).

 

7. Serwis zastrzega sobie prawo do całkowitego usunięcia poszczególnych danych lub całej treści bez konieczności informowania Nadawcy jeśli treść jest między innymi niezgodna z tematyka serwisu.

 

8. W ogłoszeniach serwisu mogą się pojawić oferty kupna/sprzedaży, za które serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności.

 

9. Serwis zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści tekstowej, graficznej i regulaminie bez konieczności powiadamiania Nadawców i użytkowników serwisu.

 

10. Umieszczanie danych w formularzu zgłoszeniowym przez nadawcę jest bezpłatne.

 

11. Pozycjonowanie ogłoszenia względem miejsca jest płatne i odbywa się za pośrednictwem redakcji serwisu na warunkach ustalonych indywidualnie.

 

12. Umieszczanie reklamy na stronach serwisu wymaga akceptacji odbywa się w trybie indywidualnym i jest płatne.

 

13. Warunki umieszczenia reklamy nie zawarte w danym regulaminie i są omawiane indywidualnie.

 

14. Treści wybrane miedzy innymi wulgarne, nie na temat, niestosowne będą usuwane przez redakcję serwisu.

 

15. Redakcja serwisu uprzejmie informuje ze przez jakiś czas mogą powstawać drobne zmiany w treści regulaminu lub w działaniu serwisu z powodów dopracowywania szczegółów które mogły zostać ominięte w trakcie tworzenia. Nie będzie to miało wpływu na treści które zamieszczają Nadawcy w swoich ofertach zgodnie z Regulaminem.

 

16. Serwis oferuje umieszczanie banerów reklamowych lub linków do stron www firm z którymi serwis współpracuje, które się pojawią w zakładce "PARTNERZY". Umieszczanie odbywa się poprzez kontakt z Redakcją Serwisu i na indywidualnych warunkach.

 

17. Komentowanie usługodawców lub działania serwisu odbywa się po przez dodawanie postów na profilach serwisu Tweeter lub Facebook odnośniki do których znajdują się w dolnym menu serwisu.